Липень 2017 року E-mail

Липень 2017 року

Публікації про НаУКМА

Газети

Візитівка: Лідери літа // Україна молода. – 2017. – 11 лип. (№ 83).

Гривінський Р. Р. "Я - художник, я так... мислю" : взаємний зв'язок мистецтва і філософії обговорили в рамках конференції "Філософія. Нове покоління" (тема "Слово і невисловлюване") в НаУКМА / День. – 2017. – 16-17 черв. (№ 102-103).

Минувшина: Лідери літа // Україна молода. – 2017. – 18 лип. (№ 86).

Обрії: Лідери літа // Україна молода. – 2017. – 19 лип. (№ 87

Повідомлення про захист дисертацій [Бондаренко Наталії Борисівни, психолого-медико-педагогічного консультанта НаУКМА] на здобуття наукового ступеня кандидата наук // Освіта України. – 2017. – № 5.

Повідомлення про захист дисертацій [Туранли Ферґада Ґардашкан Оглу, доцента кафедри загального слов'янського мовознавства факультету гуманітарних наук Національного університету "Києво-Могилянська академія"] на здобуття наукового ступеня доктора наук // Освіта України. – 2017. – № 7.

Повідомлення про захист дисертацій [Халаїм Олександри Олегівни, старшого викладача кафедри екології Національного університету "Києво- Могилянська академія"] на здобуття наукового ступеня кандидата наук // Освіта України. – 2017. – № 7.

Україна. Кабінет Міністрів. Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам : Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року № 405-р // Урядовий кур'єр. – 2017. – 1 лип. (№ 120).

Журнали

Видавництво "Істина" пропонує : "Право Європейського Союзу"... // Вісник Верховного Суду України. – 2017. – № 5.

Інтелектуальна власність : теоретичні виміри та практика реалізації // Вища школа. – 2017. – № 7.

Максименко О. В. "Соціолог, на якого всі повинні рівнятися" // Соціологія : теорія, методи, маркетинг. – 2017. – № 2.

Романчук О. К. Проблеми національної ідентифікації в умовах інформаційної війни // Універсум. – 2017. – лип. - серп. (№ 7-8).

Спориш К. Зарплатний рейтинг вищих навчальних закладів за версією журналу "Гроші" // Вища школа. – 2017. – № 7.

Степаненко В. Круглий стіл "Вибіркові соціологічні дослідження в Україні: історія та сучасні проблеми. До 70-річчя Миколи Чурилова"  // Соціологія : теорія, методи, маркетинг. – 2017. – № 3

Україна 2030: доктрина збалансованого розвитку // Економіст. – 2017. – № 5

Бюлетень підготували спеціалісти відділу бібліографії Наукової бібліотеки НаУКМА

Архів друкованих видань