Шануємо пам'ять жертв трагедії у місті Гарріса PDF Друк E-mail
2 квітня бойовики радикального ісламістського угруповання «Аш-Шабаб» увірвалися на територію університету міста Гарріса, що на північному сході Кенії, і в університетських аудиторіях розстріляли 147 студентів-хриcтиян.

Спільнота НаУКМА висловлює своє щире співчуття родинам та близьким загиблих, всій громаді університету.

Ми також рішуче засуджуємо дії терористів, котрі не можуть бути виправдані ніде і ніколи. Жодна висока ідея не вартує життя мирних людей!

В Україні зараз теж триває війна, і щодня від рук терористів гинуть наші співвітчизники. Тому ми дуже гостро відбуваємо біль таких втрат.

Вшановуючи пам'ять загиблих, сподіваємося, що ця трагедія більше не повториться.

Архів офіційних заяв