back to ukma Прес-центр
 
 
ХІХ Конгрес Міжнародної асоціації компаративістики в Сеулі E-mail
Середа, 08 вересень 2010 09:41

З 15 до 21 серпня 2010 року в Сеулі (Південна Корея) на базі Університету Чанг-Енг (Chung-Ang University) проходив ХІХ Конгрес Міжнародної асоціації компаративістики (МАК), який зібрав майже з тисячу провідних літературознавців світу.

 
«Перлини Чеської Республіки» в Могилянці E-mail
Четвер, 17 червень 2010 12:51

На самому початку червня в Галереї мистецтв ім. О. Замостян НаУКМА відкрилась фотовиставка “Перлини Чеської Республіки”, організована спільно Посольством Чеської Республіки в Україні та агентством CzechTourism.

 
Неоманливий Оман (нотатки могилянця) E-mail
Понеділок, 12 квітень 2010 08:49

Арабський світ — це світ навпаки. Не знаю, чи можна сьогодні використовувати цю метафору, коли повертаєшся до розмови про східні культури... Чи не буде це «імперативним» накиданням Сходу бачення, що не властиве самому Сходові?

 
Великий урок маленької країни E-mail
П'ятниця, 26 лютий 2010 11:53

    У рамках міжнародного проекту “Розвиток дослідницьких навичок та організаційних вмінь аспірантів України”, організованого Академією молодих вчених Естонії за сприяння Міністерства закордонних справ Естонії, з 24 до 29 січня відбувся навчальний візит групи українських молодих дослідників до цієї країни.

 
Варто приїхати до Ольвії один раз, щоб захворіти нею назавжди E-mail
Понеділок, 28 вересень 2009 08:18

    Благодатний вітерець  приємно обвіває обличчя під палючим сонцем. Ви простуєте античною доріжкою, та неначе відчуваєте, як у мить змінюється час і Ви вже йдете у часи славетних греків.

 


Фотогалерея

Презентаційні матеріали

Відео-галерея

 

 

 

 

Сайт розроблений і підтримується Інноваційним центром інформаційних технологій НаУКМА
copyright@ukma 2009 - 2018